O nas

o naszej firmie

GKN Projekt to firma, która powstała w wyniku zainteresowania branżą geodezyjną i projektową oraz dzięki zdobytemu doświadczeniu u boku najwybitniejszych specjalistów z tych dziedzin. Zapewniamy kompleksowe usługi geodezyjne, oferując wszelkiego rodzaju pomiary (jako link do geodezja) oraz opracowania kartograficzne. Oferujemy sprzedaż gotowych projektów budowlanych wraz z ich adaptacją do Państwa oczekiwań oraz obsługę procesu budowlanego. Dzięki temu znajdziecie Państwo w naszej firmie wszechstronne usługi dotyczące swojej nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, jak również instytucie publicznie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, ponieważ każde zlecenie precyzyjne realizujemy według jego oczekiwań i potrzeb. Oferujemy swoim klientom fachową pomoc i doradztwo we wszystkich zaistniałych trudnościach.

Działamy na terenie całego kraju, w szczególności w okolicach Mogilna, Żnina, Inowrocławia, Bydgoszczy, Gniezna, Słupcy i Poznania. Dokładność i wieloletnia praktyka w połączeniu z nowoczesnym sprzętem daje gwarancję najwyższej jakości wykonanych przez nas prac.

Wykwalifikowana kadra

Niewątpliwym atutem GKN Projekt jest wykwalifikowana i doświadczona kadra – inżynierowie z zakresu geodezji, budownictwa oraz nieruchomości, w tym:

  • geodeta uprawniony,
  • architekt,
  • projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • projektant w specjalności instalacyjnej (wod-kan-co) oraz elektroenergetycznej,
  • projektant w specjalności drogowej,
  • uprawniony kierownik budowy,
  • rzeczoznawca majątkowy,

Ponadto jesteśmy w stałym kontakcie z notariuszem, radcą prawnym, biegłym sądowym, pośrednikiem nieruchomości i innymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym firmy Topcon i Leica. Korzystamy z zaawansowanych systemów satelitarnych GNSS, jak również z klasycznych metod pomiarowych. Posiadamy w pełni wyposażone biuro wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem typu CAD oraz drukarkami wielkoformatowymi. Wykorzystywane przez nas innowacyjne technologie połączone z szerokim doświadczeniem dają nam gwarancję wykonywania precyzyjnych i rzetelnych pomiarów geodezyjnych.